ساخت انواع استندها و تندیس ها

ساخت انواع استندها و تندیس ها

 

تندیس و لوح تقدیر

برای قدردانی از افراد و شرکت ها به پاس تلاش بسیارشان از نشانه های تقدیر استفاده میکنیم .به طور معمول به مجسمه، حجم و یا پیکره های کوچک و قابل حمل اطلاق می شود که از متریال‌های متفاوتی همچون: چوب، پلاکسی، بافت، کاشی، فلز و یا مقوا ساخته می شود و اغلب به هدف ارج نهادن، یادآوری و یا به نمایش گذاشتن وجود یک انسان، شیء، حیوان و یا واقعه ساخته می‌شود.

تندیس یا مجسمه پیکره‌ای است که اغلب به هدف یادآوری یا به نمایش گذاشتن وجود یک انسان، شیء یا واقعه ساخته می‌شود.  مجسمه‌های بسیاری برای بزرگ‌داشت وقایع تاریخی ساخته شده‌اند. مجسمه‌ها ممکن است به یادبود بزرگان تاریخ ساخته شوند. در ایران(iran)، سالانه بسیاری از جشنواره‌ها و یا دوسالانه‌ها برپا می‌شود که به‌عنوان قدردانی و یادبود به برگزیدگان [tandis] هدیه داده می‌شود.

مانند جشنواره‌هاي فیلم فجر، تندیس سیمرغ بلورین، جشنواره بین‎المللی فیلم جوان و نوجوان، دوسالانه مجسمه‎سازی، دوسالانه نگارگری، جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، تندیس چنگ زرین، جشنواره فیلم رشد، جشنواره بین‌المللی تئاتر رضوی، جشنواره بین‌المللی تولیدات رادیویی و…

گاهی تنديس‌ها به صورت چند بعدی بوده و از صنعت ريخته‌گری برای ساخت آن استفاده می شود. مواد مورد استفاده معمولا سرب، برنج و … می باشد. قابل ذكر است كه اين تنديس‌ها بيشتر به شكل آدمک يا نمادی خاص می باشد. اين تنديس‌ها به تنديس حجمی نيز معروف است.

 نوع ديگر تنديس‌ها، به تنديس پلكسی معروف است. مواد غالب تشكيل دهنده‌ی اين تنديس‌ها نوعی پلاستيک فشرده به نام پلكسی می باشد كه در ضخامت‌ها و رنگ‌های متنوع وجود دارد. بعد از طراحی قطعات مورد نياز ساخت، توسط دستگاه ليزر با دقت بسيار بالا برش و در صورت نياز عبارت‌های مورد نياز روی آن حک می شود.

استندها و تندیس ها – پلکسی گلاسیکی از موثرترین روش های تبلیغاتی برای به نمایش گذاشتن محصول چاپ استند های تبلیغاتی -پلکسی گلاس است .استند های تبلیغاتی به چند دسته تقسیم می شوند :

  1. استند پلکسی
  2. استند فلزی
  3. استند چوبی (MDF-نئوپان)

 

استند های تبلیغاتی

 

استند پلکسی:

برای ساخت استند های تبلیغاتی – پلکسی گلاس از روش های لیزر و چاپ و بسته بندی استفاده می کنند .

استند های تبلیغاتی – پلکسی گلاس یکی از پرکاربرد ترین استند های تولیدشده است .

کاربرد استند های تبلیغاتی پلکسی گلاس در تبلیغات لوارم آرایشی بهداشتی  و لوازم التحریر و … استفاده می شود .

ویژگی های استند های پلکسی:

  1. زیبا و شیک
  2. مقرون به صرفه

گروه طلق البرز فعالیت خود را برای ساخت انواع

-استند های تبلیغاتی ، آرایشی و بهداشتی

-استند عینک

-کیلومتر شمار ، صفحات لمسی ، خط کش

-فلاور باکس ، تریبون و آرم میکروفون

-ورق های دکوراتیو

انجام میدهد.

 

 

فروشگاه: تهران – خیابان پانزده خرداد – خیابان پامنار – پلاک ۳۰۹

برای اطلاعات بیشتر از قیمت ها با شماره های ۳۳۹۳۱۱۶۴-۳۳۹۳۳۰۹۳ -۰۲۱  تماس بفرمایید.

برای بازدید از صفحه اصلی کلیک کنید.

 

طلق البرز  محصولات متنوع با کیفیت بالا، قیمتی مناسب و خدمات عالی ارائه مینماید.

در شبکه های اجتماعی ما میتوانید نمونه کار ها و ایده های جالبی که از محصولات ما ارائه گردیده دیدن فرمایید.

blogfa

instegram

linkedin

 

استند پلکسی,  استند مواد غذایی, استندهای متحرک و ثابت, اکریلیک, انواع استند تندیس, تندیس پلکسی, ساخت ماکت, طلق, قفسه محصولات بهداشتی و آرایشی  استندها و تندیس ها |ساخت تندیس ورزشی