ورق پلی کربنات

[rev_slider_vc alias=”about-us”]

ورقه های پلی کربنات دو یا چند جداره طلق البرز در دو نوع تخت و دوجداره عرضه می شود. از ضخامت ۰.۲۵تا ۳۰میلیمتر،ابعاد۳۰۰*۲۰۵و۶۰۰*۲۱۰ سانتیمتر،در رنگ های متنوع،مقاوم دربرابرضربه(نشکن)، آفتاب وحرارت،،ساخت کشورآمریکا،آلمان تایوان وایران

پلی کربنات با وزنی سبک و مقاومت  ۲۰۰ برابر بیشتر از شیشه، پلاستیکی با کارایی بالا است که برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی مورد نیاز است و دارای قدرت، انعطاف پذیری، دوام و وضوح است. محدوده پلی کربنات شامل ورقهای چند جداره و تخت است.

در رنگ های متنوع و پوشش محافظتی در برابر اثرات طولانی هوای فشرده است.برای مطالعه ورق های پلی کربنات شفاف کلیک کنید.

 

به عنوان یک تولیدکننده، ممکن است از قدرت، کشش و مقرون به صرفه بودن پلی کربنات مطلع شوید. چیزی که شما ممکن است از آن آگاه نباشید این است که می توان آن را در قالب های مختلفی طراحی کرد که به طور خاص برای اجرای برنامه های وسیع و ظریف طراحی شده اند. انعطاف پذیری پلی کربنات به گونه ای است که از لحاظ نحوه ایجاد آن، انواع مختلف بی حد و حصر وجود دارد.  طلق البرز این انعطاف پذیری را کاملا از طریق ارائه مجموعه آرام و بی نظیر از محصولات ورق پلی کربنات، هر کدام طراحی شده برای برآورده ساختن نیازهای خاص اما با دوام و کارایی مشترک خود شما عرضه میدهیم.

مزیت بهترین ورق پلی کربنات سال ۹۷ | قیمت روز – طلق البرز

پاک کردن پلی کربنات

پلی کربنات در سال های اخیر تبدیل به یک انتخاب فوق العاده محبوب برای اشعه ماوراء بنفش، علامت چهره، پوشش های پیاده رو و موارد دیگر که شفافیت در آن  مورد نظر است شد. دلیل خوبی برای آن وجود دارد؛ بعد از همه،مقاومت پلی کربنات در برابر ضربه ۲۵۰ برابر بیشتر از شیشه است و در عین حال مقاومت در برابر درجه حرارت استثنایی و استحکام کششی را نشان می دهد. علاوه بر این، ورقه های پلی کربنات ما در برابر زردی، زنگ زدن، شکستگی و هر نقص دیگری که ممکن است قابلیت انتقال نور آن را کاهش دهد، ضمانت می شود. به سادگی می توان گفت که بادوام  و پایداراست .

پس از انتخاب، می بینید که کدام ورق  پلی کربنات واضح به بهترین وجه مناسب شماست. پلی کربنات شفاف دارای تمام ویژگی های ذکر شده در بالا به عنوان بخشی از مدل محصول مقرون به صرفه است که در ۴۶ عرض و ضخامت مختلف عرضه میشود . همچنین دارای مقاومت UV در هر دو طرف ورق می باشد، برای محیط هایی که هر دو طرف مستقیما در معرض نور خورشید قرار می گیرند بسیار مناسب است.

 

 رنگ آمیزی پلی کربنات

فقط به این دلیل که پلی کربنات قوی است به این معنی نیست که می تواند زیبا باشد. اگر شما علاقه مند به استفاده از ورقه های پلی کربنات به عنوان بخشی از صفحه نمایش یا تبلیغات چشمگیر هستید، نگاهی به پیشنهادات ورقه های پلی کربنات رنگی ما برای پیدا کردن مواد که به عنوان مرکزی از خلق شما خدمت می کنند. این رنگ های قابل توجه – همراه با توانایی پلی کربنات برای برش یا تشکیل در محل – تخیل شما تنها محدودیت طراحی شما است.

اگر شما به دنبال چیزی کمی ظریف (یا برای ورقه ای مناسب برای محیط های صنعتی و سازمانی)، ورق های پلی کربنات رنگی تونیک شما ممکن است بیشتر از سرعت شما باشد. هر یک از این مدل ها را می توان در برنز، خاکستری نازک یا خاکستری تیره، به شما اجازه می دهد تا امنیت خود را افزایش دهید در حالی که حفظ زیبایی شناسی آن است. به عنوان یک جایزه، این ورق های رنگی می توانند تا ۷۰ درصد انرژی خورشیدی را بازتاب دهند، که می تواند تابش های ورودی را کاهش دهد و حتی در داغ ترین روز ها از مناطق پلی کربنات محافظت کند.

پلی کربنات آینه ای

همه چهره شیشه را دوست دارند، اما هیچ کس از این که شیشه شکسته شود یا ه صورت خراب شود لذت برده نمیبرد. به همین دلیل پلی کربنات بازتاب شده تبدیل به مواد مورد نیاز برای کسانی که نیاز به یک سطح آینه دارندکه شکست نخورد. صنایع خودرو سازی، دندانپزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی و اصلاح نباتات– همه آینه های پلی کربنات را در محصولات و امکانات آنها نصب کرده اند.

 

 

مقاوم در برابر سایش (AR) پلی کربنات

یکی از ضعف های ورقه پلی کربنات این است که آن را بیشتر حساس به خراش دادن از شیشه و برخی از پلاستیک های دیگر. به همین دلیل ما یک برند از ورقه های پلی کربنات را طراحی کردیم که به طور خاص طراحی شده برای رسیدگی به این کمبود، ایده آل محصول انعطاف پذیر و انعطاف پذیر برای مدارس، بیمارستان ها، امکانات اصلاحی، و یا هر جای دیگر که سقوط انباشته نگرانی است. اگر چه سرمایه گذاری اولیه در این محصول کمی بالاتر از برخی از پیشنهاد های دیگر ما است،

ورقه های پلی کربنات دو یا چند جداره

شماره تماس :

برای اطلاعات بیشتر از مجموعه با شماره های ۳۳۹۳۱۱۶۴-۳۳۹۳۳۰۹۳ -۰۲۱  تماس بفرمایید.

برای بازدید از صفحه اصلی کلیک کنید.

alborzplastomer.ir